Anhydritové lité podlahy

Lité podlahy dodáváme do objektů většinou pro občanskou výstavbu, jako plovoucí potěr na tepelnou izolaci, nebo včetně podlahového teplovodního,či elektrického topení.

Anhydritové lité podlahy

Základem pro dobré a bezproblémové používání litých podlah je perfektní příprava podkladu a dodržení minimální tloušťky potěru, proto při jednání se zákazníkem nabízíme i tuto službu přípravy podkladu - většinou tepelné izolace, separační vrstvy či dilatací, ať okrajových, tak i mezi místnostmi, pokud je to ze statického hlediska nutné.

Při stanovení tloušťky používáme nejčastěji speciální hadicovou vodováhu značky PFT, která měří s přesností na milimetry.

Z hlediska výroby se používají dva typy potěrů

  • Mokrý - anhydrit přiveze na stavbu domíchavač z betonárky a ten se následně šnekovým čerpadlem a hadicemi nalije na připravený podklad.
  • Suchý - anhydrit je v suchém stavu v mobilním zásobníku, pod kterým je umístěn míchač s čerpadlem, ke kterému se přivede elektrika a voda a míchač sám namíchá na požadovanou konzistenci a poté je čerpadlem a hadicemi dopraven na již připravený podklad.

Při zalévání anhydritu, obzvlášť teplovodního topení, je nutné zamezit jakémukoli průniku anhydritu do podkladní vrstvy, je nebezpečí vyplavání izolace, nebo trubek. 

Referenční foto Anhydritové lité podlahy.

Máte zájem o dodání, nebo předběžnou kalkulaci? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Kontakt

Jan Müller
V Lukách 821
538 03 Heřmanův Městec

Tel.: +420 605 171 420
E-mail:


© 2021, Jan Müller – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑